gheble
31 شهریور 1401 - 10:49

دشمن به دنبال فاصله انداختن بین مردم و مسؤولان است

استاندار همدان با اینکه دشمن نمی‌تواند با تبلیعات مردم را از مسیر خود خارج کند گفت: دشمنان دنبال تجزیه کشور هستند و امروز نیز این فکر را از سر بیرون نکرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان علیرضا قاسمی‌فرزاد صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی دلیرمردانه مقابل کفر ایستادند و اثبات کردتد مردی و مردانگی در  این سرزمین ریشه تاریخی دارد.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی توانست با تمام کفر مقابله کند افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب دشمنان به توطئه‌های مختلفی دست زدند و در نهایت جنگ نظامی را به کشور تحمیل کردند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه با نیروی ایمان مردم در مقابل دشمن ایستادند افزود: ارتش، سپاه و بسیجیان آن زمان با دست خالی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و امروز هم اقتدار کشور را رقم زدند.

وی با اشاره به سبقه تاریخی و فرهنگی ملت ایران گفت: دشمنان با تبلیغات خود نمی‌توانند مردم را از مسیر خود خارج کنند، مروز دشمن تمام اعتقادات ما را هدف قرار داده و به دنبال فاصله انداختن بین مردم و مسئولان است اما راه به جایی نخواهد برد.

قاسمی‌فرزاد بیان کرد: دشمن از هر ترفندی برای دشمنی استفاده کرده، اما مردم ما ایستاده‌اند و از این امتحان نیز سربلند بیرون خواهند آمد.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما در نهایت اقتدار و قدرت بازدارندگی هستند بیان کرد: پیروزی نهایی در پیش است و باید با آگاهی و بصیرت فرزندان خود به ویژه نیروی انتظامی را که این روزها مورد بی مهری قرار گرفته را در مقابله با استکبار حمایت کنیم.

نیروی انتظامیاستکباراستاندار همدان با بیان اینکه ما همه کنار نیروی انتظامی هستیم چراکه ناجا پاره تن ماست گفت: دشمن ما همچنان که بعد از پیروزی انقلاب به فکر  تجزیه کشور بود امروز نیز این فکر را از سر بیرون نکرده است و باید مراقب بود.

وی عنوان کرد: مردم طی ۴۳ سال گذشته نشان دادند دشمن را با آرزوهایش دفن خواهند کرد و اگر کسی بخواهد نگاهی مبنی بر تجاوز به کشور داشته باشند او را در خانه خود مورد هدف قرار خواهیم داد.

فرمانده پایگاه شکاری نوژه نیز با بیان اینکه دفاع مقدس نقطه عطف و درخشان انقلاب اسلامی بود که از تمام اقشار در آن حضور داشتند گفت: انقلاب ما از مکتب و راه امام حسین(ع) نشات گرفته و همین باعث شد پیروزی از آن ما شود.

امیر سرتیپ پرویز مرادبکی با بیان اینکه ما به دشمنان ثابت کردیم ایران و ایرانی پای ناموس و ارزش‌های خود تا پای جان ایستاده و خواهد ایستاد گفت: روحیه ایثار و مقاومت در جامعه به ویژه در نیروهای مسلح نیز موج می‌زند.

وی با بیان اینکه با تمام قوت و توان در گام دوم انقلاب به پیش می‌رویم گفت: هرچند گاهی وهم دشمنان را برمی‌دارند و با اقدامات رذیلانه فکر می‌کنند می‌توانند به هدف خود برسند.

فرمانده پایگاه سوم شکاری نوژه بیان کرد: در پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب آمادگی کامل داریم و منتظر دشمن نمی‌مانیم چرا که امروز  در حیاط خلوت استکبار جهانی حضور داریم و قدرت آفندی بسیار بالایی داریم.

وی افزود: اگرچه ما آغازگر جنگی نبوده و نخواهیم بود اما اگر دشمن علیه کشور تعدی کند با توانمندی و قدرت خود پاسخ پشیمان کننده‌ای دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/۳۱۴۰

منبع: فارس
شناسه خبر: 751480